طربنامه شهر هرت نمایش کمدی انتقادی باحضور خاله خانوم

پیغام خطا

Notice: Undefined index: custom_date_format در date_formatter_format() (خط 447 از /home/h83452/domains/irannamayesh.ir/public_html/sites/all/modules/date/date.module).

خلاصه داستان
سلطان ظالم شهر هردمبیل شاه دارفانی را وداع گفته و وزیر اعظم در رویای نشستن بر تخت سلطنت است.کبوتر شاهی را پرواز داده تا بر شانه ی هر کسی نشست سلطان شود.خاله خانوم پیرزنی زبل که منتقد دربار و حامی مردم شهر می باشد در کنار دربار منتظر است تا هرکس سلطان شود مشکلات مردم را به او بگوید از قضا پرنده برروی شانه خوده پیرزن نشسته و لاجرم خاله خانوم سلطان می شود.
خاله خانوم پس از اعلام شعارهای متفاوت و قول و قرار به مردم وارد دربار شده و بلافاصله اولین دستور خود را صادر نموده و ...
طربنامه شهر هرت نمایش کمدی و انتقادی و در فضایی آیینی سنتی از تاریخ ۹۷/۱/۲۸ بر صحنه تئاتر سینما فرهنگ خمینی شهر می درخشد.این نمایش به سرپرستی حسینعلی عمادی و باحضور حدود ۶۰ نفر از عوامل و اعضای گروه نمایش آیینه خمینی شهر تولید شده و کلیه هزینه های تولید نمایش و سایر هزینه های جاری نیز از طرف گروه تامین میشود.
استاد آتش تقی پور از هنرمندان پیشکسوت سینما،تلویزیون و تئاتر کشور در این نمایش نیز هنر نمایی میکند.طربنامه شهر هرت با حضور هنرمند محبوب خاله خانوم هر شب ساعت ۸:۳۰ اجرا میشود. این نمایش پربینندترین نمایش کمدی کشور بوده که از اولین شب اجرا تاالان نیز هرشب با حضور بیش از ۸۰۰ نفرتماشاگر فرهیخته اجرا میگردد.
عوامل تولید و اجرا
نویسنده و کارگردان:هادی کیانی و حسینعلی عمادی
طراح حرکات فرم: اصغر فریدی ماسوله
ضربی خوان و قصه گو: جواد انصافی
بازیگران: آتش تقی پور،مصطفی بهشتی،حسینعلی کریمی،سیاوش رحمتی،سعیدالهیاری،هادی کیانی و حسینعلی عمادی وبازی بیش از ۳۰ نفر از بازیگران جوان گروه نمایش آیینه خمینی شهر
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷